SKITURY

 

Bardzo popularne w ostatnim czasie skitury niektórym kojarzą się tylko ze spacerowaniem na nartach... nic bardziej mylnego. Ciekawa, fajna tura kończy się jeszcze ciekawszym zjazdem. Do tego potrzebna jest oczywiście umiejętność jazdy na nartach.

 

Nie potrafisz jeździć na nartach, ale chcesz uprawiać skituring zapisz się na moje zajęcia SZKOLENIE SKITUROWE od podstaw. Wyślij do mnie maila na info@instruktor-ski.pl, otrzymasz szczegóły, wykaz sprzętu potrzebnego na start, podpowiedzi gdzie go ewentualnie pożyczyć (na miejscu w Szklarskiej Porębie znajduje się kilka wypożyczalni dysponujących lekkimi zestawami skiturowymi) i ruszamy z tematem :D Szkolenie będzie przeprowadzone w małej grupie zainteresowanych (max. do 6 osób) na stokach Szrenicy w Szklarskiej Porębie. 

 

 

SKITURY DLA JEŻDŻĄCYCH NA NARTACH

 

Wycieczki skiturowe proponuję już jeżdżącym narciarzom.

 

Zapoznam Cię na nich z lawinowym abc, techniką podchodzenia, zjazdu oraz z freeridem (jazdą pozatrasową).

 

Wyślij do mnie maila na info@instruktor-ski.pl, otrzymasz szczegóły, wykaz sprzętu potrzebnego na start, podpowiedzi gdzie go ewentualnie pożyczyć (na miejscu w Szklarskiej Porębie znajduje się kilka wypożyczalni dysponujących lekkimi zestawami skiturowymi) i ruszamy na turę :D